Otsa kooli ettevalmistuskursus

Kas tahad astuda kevadel Otsa kooli või mõnda teise kesktaseme muusikakooli?

Enamasti on kesk- ja kõrgemataseme muusikakoolide (Otsa kool, Elleri kool, TÜVKA) sisseastumis eksamitel kõige suuremaks väljakutseks teooriaeksam.  Isegi, kui oled käinud laste muusikakoolis, siis sisseastumis eksamil nõutavad septakordideni tihti muusikakooli tasemel ei jõuta või siis ei jõuta neid piisavalt harjutada.

Kui sa pole üldse varem teooriat õppinud, siis on meie kursus sulle väga vajalik, sest alustame täiesti nullist ja sul ei jää üksi teema vahele, mis ise õppides võib juhtuda.

Mida kursusel õpid?

Oleme kursust koostades võtnud aluseks Otsa kooli sisseastumis eksami nõuded aga meie kursuselt on sisseastutud ka näteks Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuri Akadeemiasse.

Teemadeks on:

  • noodikiri
  • laadid (duur ja moll)
  • intervallid 
  • akordid (kolmkõlad pööretega, septakordid)
  • kuulamis harjutused – intervallide ja akordide kuulamine, diktaadid
  • palju muud vajalikku

Kursuse läbides on sul suurem võimalus läbida edukalt sisseastumis eksamid ja ka omandatud teadmistega vähemalt esimesel kursusel “ellu jääda”.  (Peamine põhjus koolist väljalangemisel on kehvad tulemused teooriakursusel)

Kuidas õppimine käib?

Kursus koosneb 2 tunnist nädalas – teooriatund (60min) ja rütmikatund (45min). Kevadel toimuvad lisaks tundidele diktaatide kuulamis sessioonid õpetajaga kokku lepitud aegadel. Iga osaleja saab kursuse ajaks EarMaster 7 kasutuslitsensi, et kodus kuulmis ja laulmist harjutada. 

Kursusel osalejatele on vaba sissepääs Drive It Up kitarrikooli korraldatud workshoppidele.

Kursus algab teisipäeval 2.10 kell 17.30

Kursuse hind 80€/kuu

Kursust viib läbi Kristjan Kaasik.

 

IMG_0306 56